Gotujemy poza studiem! Organizujemy wydarzenia kulinarne na terenie całego kraju. Posiadamy potrzebny sprzęt gastronomiczny do przeprowadzenia warsztatów kulinarnych w dowolnym miejscu, nawet u Was w domu! Współpracujemy z hotelami, restauracjami i agencjami eventowymi!


Warsztaty dla firm

Gotowanie to najlepsza forma integracji pracowników. Pomaga ono w budowaniu więzi pomiędzy pracownikami oraz pozwala nawiązać dobre kontakty z przełożonymi. Duży wpływ na atmosferę pracy w firmie mają relacje wśród pracowników nabyte poza stanowiskiem pracy. Realizowane przez nas spotkania kulinarne zawierają element rywalizacji w postaci konkursu kulinarnego.
Niezwykłym atutem integracji pracowników przez gotowanie jest wspólna zabawa podczas przygotowania posiłku i jednoczące biesiadowanie.


Kuchnia w plenerze

Elektryczność to jedyne co potrzebne, aby przeprowadzić warsztaty kulinarne nawet do 200 osób. Posiadamy najlepsze sprzęty gastronomiczne używane w profesjonalnych kuchniach.
Wy dajecie nam przestrzeń, my zadbamy o smak i dobrą zabawę. Jednym słowem samodzielnie zaaranżujemy komfortowe warunki do gotowania.


Nasi chefowie

Profesjonalizm, zaangażowanie i pasja do gotowania oto trzy główne cechy wyróżniające naszych kucharzy. Gotują z nami najlepsi szefowie, będący uczestnikami programów kulinarnych takich jak TopChef czy MasterChef.


Warsztaty kuchni indyjskiej Look & Cook

Warsztaty kuchni indyjskiej plener Look & Cook

Warsztaty plenerowe Look&Cook